Aqua zorbing je nová, mírně adrenalinová aktivita, při které se snažíte běhat, skákat, padat či jen tak blbnout v nafouknuté průhledné plastové kouli na vodní hladině. Tato koule je na rozdíl od klasického zorbu jednoplášťová a používá se jen na vodní hladině (není tedy určena pro jízdu ze svahu). Tzv. aqua-ball, variace zorbingové koule pro zorbing na vodě, má obvykle průměr cca 2 metry.

Ač se to možná nezdá, tyto radovánky ve vodě včetně jednoduché chůze po vodní hladině jsou docela fyzicky náročné a pořádně se při nich zapotíte! Garantujeme vám, že vy i vaše děti budete příjemně unavení už po několika málo minutách skotačení.

Bojíte se, že do koule může „zatéct“? To je vyloučeno, protože se zorbuje ve vodotěsném aqua-ballu, do kterého se samozřejmě před jízdou napouští vzduch – vzduch pro průměrného člověka vydrží až dvacet minut.

aqua zorbing

Tato aktivita by měla být naprosto bezpečná a užijete si při ní spoustu legrace. Pro aqua zorbing neplatí  žádné věkové, váhové či výškové omezení, tato aktivita však není vhodná zejména pro osoby se špatným zdravotním stavem, těhotné ženy či osoby pod vlivem alkoholu…

Aqua zorbing lze provozovat v bazénu či na jakékoliv uzavřené vodní ploše (rybník, vodní nádrž), dokonce i ve vnitřních bazénech a aquaparcích.

Pronájem aqua zorbingu v Praze

Ověřená zábavní Agentura Říha nabízí atrakci aqua zorbingu v Praze, ale i po celé ČR. Dokáže nabídnout všem zájemcům komplexní program se všemi výhodami. DOPORUČUJEME.

Agentura umožňuje zorbovat na vodě na vybraném místě přímo zákazníkem, pokud splňuje dané parametry na vhodnou vodní plochu. Pokud nevíte, kde by to bylo pro aqua zorbování vhodné, nic se neděje, v agentuře vám rádi poradí a doporučí vhodné místo k aquazorbingu.

V ceně atrakce jsou započítané hned 2 zorbingové koule, jednotliví nedočkavci tedy nemusí dlouho čekat, než by se všichni prostřídali v jedné kouli. Celkem se dle informací uvedených na stránkách agentury počítá se čtyřmi hodinami provozního času s možností prodloužení a volný vstup na atrakci pro všechny účastníky.

Neustále na těchto stránkách o zorbingu připomínáme, že byste si měli ověřit, zda je nabízená atrakce určitým poskytovatelem naprosto bezpečná. Agentura Říha ke všem svými atrakcím nabízí nadstandardní služby, které jsou již zahrnuty v ceně. K těmto službám patří především pojištění proti úrazuodborná instalace atrakce a hlavně perfektně proškolená obsluha, která dohlíží na všechny zorbonauty.

Pro jaké příležitosti aquazorbing od Agentury Říha doporučujeme?

Vzhledem k tomu, že aqua zorbing je velmi zábavná aktivita, která je určena jak pro děti, tak dospělé, lze ji využít na různých typech akcí.

Především se osvědčila ve firemním sektoru pro veškeré firemní akce, teambuildingy a promo akce pro zákazníky. Ve veřejné oblasti zase slaví čím dál větší úspěch na různých Dětských dnech, poutích, kde je k dispozici vodní plocha, na festivalech a dalších příležitostech… Inspiraci se meze nekladou a právě aqua zorbing je skvělý v tom, že jej lze úspěšně využít na většině zajímavých akcí pro ozvláštňující zpestření celé akce.

Nevíte si s pořádáním zábavných atrakcí rady a chcete poradit, jaké další atrakce mohou být vhodné? Využijte také služeb této agentury a nezávazně požádejte o programové konzultace a doporučení, po jaké atrakci máte sáhnout ještě (nafukovací skákací hrad, sumo ring, lidský stolní fotbal a podobně).

aqua zorbing

Darujte zážitek – aqua zorbing pro jednotlivce, rodiny či přátele

Chcete obdarovat sebe nebo své blízké něčím opravdu netradičním? Darujte zážitek na celý život. U různých zábavních agentur si můžete objednat zorbing, ať už klasický nebo aqua či body zorbing…

Zorbing bude ten nejlepšínejoriginálněší a ve všech směrech výjimečný dárek, který můžete svým blízkým nebo sobě udělat radost…

Aqua zorbing jako ideální zábava pro celodenní firemní teambuilding či doplňkové programy

Ať se již rozhodnete pro aquazorbing jako jednotlivec, jako menší skupinka přátel nebo naopak jej využijete jako perfektní zábavu pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery, vždy si užijete spoustu legrace. S aqua zorbingem všechny své zaměstnance či klienty příjemně překvapíte, protože si můžete být jisti, že 99% z nich nebude do té doby vědět, že něco takového vůbec existuje.